Udrażnianie rur Lubin

Zatkane rury to problem wielu starszych mieszkań i domów. Okazuje się jednak, że również w nowoczesnym budownictwie zaczynają już pojawiać się takiego rodzaju usterki. Ich powodem jest nie tylko starzenie się instalacji, ale również zbyt niskie średnice rur, które były stosowane dla obniżenia kosztów budowy. Gdy dojdzie do zatkania kanalizacji lub instalacji wodociągowej, codzienne funkcjonowanie zostaje mocno zdezorganizowane. Brak możliwości skorzystania ze zlewozmywaka w kuchni bądź umywalki, wanny czy brodzika w łazience to spore utrudnienie. Często w takich okolicznościach przestaje pracować również pralka. Na szczęście można łatwo przywrócić normalne funkcjonowanie instalacji, stosując profesjonalne udrażnianie rur. Lubin to miasto, w którym świadczymy swoje usługi.

Jak wykonujemy udrażnianie rur w Lubinie?

Do każdego konkretnego problemu podchodzimy w sposób indywidualny. Jeżeli w Twoim mieszkaniu doszło do zatkania kanalizacji, najpierw sprawdzamy rozmieszczenie rur, a następnie dobieramy odpowiednią technikę ich udrożnienia. Można wykonać to w łatwy sposób z użyciem maszyn elektrycznych, które zastępują tradycyjną sprężynę z napędem ręcznym. Dzięki szybkim obrotom głowicy urządzenia, jesteśmy w stanie łatwo przebić się nawet przez bardzo stwardniałe zatory. Sposób ten jest bezpieczny dla rurociągów w Twoim domu bądź mieszkaniu, z uwagi na zastosowanie specjalnego rodzaju głowic. Rozbijają one materiał ograniczający przepływ, jednocześnie nie oddziałując negatywnie na uszczelki, a także sam materiał z którego wykonane są rury. Niezależnie czy jest to instalacja metalowa czy też wykonana z PCV, jesteśmy w stanie bez problemu wykonać udrażnianie rur. Lubin jest głównym miejscem, w którym świadczymy nasze usługi, starając się cały czas rozwijać firmę, by zapewnić Ci możliwość skorzystania z oferty również w innych miejscowościach.

excavator loading earth

Bezinwazyjne czyszczenie rur wodociągowych Lubin

Posiadamy umiejętności oraz sprzęt, dzięki któremu możemy zajmować się nie tylko zatorami w ciągach kanalizacyjnych, ale także w instalacji wodociągowej. Tutaj często pojawiają się zatory związane z rdzewieniem i zarastaniem wnętrz rur, co jest zmorą wszystkich instalacji stworzonych z metalu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, jesteśmy w stanie wykonywać również tego typu udrażnianie rur w Lubinie. Jeżeli nie ma możliwości całkowitego bezinwazyjnego usunięcia zatoru, mamy możliwość dokładnego zlokalizowania miejsca jego występowania. Nie ma więc konieczności rozkuwania glazury w całej łazience, kuchni bądź w innym pomieszczeniu. Odkuwamy jedynie to miejsce, gdzie stwierdzimy występowanie zatoru w rurociągu. Dzięki temu w Twoim mieszkaniu nie powstaną żadne poważne uszkodzenia, a często – dzięki metodzie bezinwazyjnego udrażniania rur  – obędzie się w całości bez kucia ścian.